Kereső

Gyártó

TP-Link
HP


Kihangosító

Nem


Üzenetrögzítő

Nem


VoIP funkció

Nem


Garancia

12 hónap saját


Méret

3 m
6 m


Csatlakozó típus

SMA
N-type


Garancia

12 hónap saját
Élettartam saját


Csatlakozó

SMA
RJ-45 LAN
PCI express


Wi-Fi

Nem


Portok

2 db
1 db
24 dB
12 db


Ajánlható kábel

RJ-45


Üzemi hőmérséklettartomány (T-

0 - 40 °C


Tárolási hőmérséklettartomány

-20 - 70 °C


Relatív üzemi páratartalom-tar

10 - 85 MHz


Tárolási relatív páratartalmi

5 - 90 MHz


Szélesség

44 mm


Mélység

66.67 mm


Magasság

33 mm


Méret (sz x mélys. X mag.)

44 x 66.67 x 33 mm


Szélesség

55.12 mm
172 mm
254 mm
415 mm
13.8 mm
14.8 mm
56 mm


Mélység

15.24 mm
140 mm
390 mm
55.7 mm
56.5 mm
13.4 mm


Magasság

11.68 mm
44 mm
89 mm
11.9 mm
11.85 mm
12.46 mm


Súly

20 g
70 g


csatolófelület típus

SFP
SFP+


Maximális adatátviteli sebessé

1000 Mbit/s
10000 Mbit/s


Fiber optic connector

LC
SFP+


SFP transceiver type

SX


Szálcsatornás csatlakozók

1
2


Portok száma

8
24
12


Kábel típusa

Screened
Not screened
Cat.6
Multi-mode


Kábelcsatlakozás

Krone LSAplus


Méret (sz x mélys. X mag.)

44 x 172 x 140 mm
44 x 254 x 140 mm
155 x 74 x 2.91 mm
56 x 13.4 x 12.46 mm
109.8 x 62.2 x 24.5 mm


Torokmélység

140 mm


Termék színe

fehér
Fekete
White


Anyag

Plastic
Metal


Rekeszbe helyezés

2U
N


Tárolási hőmérséklettartomány

-40 - 85 °C
-40 - 70 °C
-30 - 70 °C


Relatív üzemi páratartalom-tar

5 - 85 MHz
10 - 95 MHz
5 - 95 MHz


Hálózati szabvány

IEEE 802.3ae
IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u


Üzemi hőmérséklettartomány (T-

0 - 70 °C
0 - 50 °C


Tárolási relatív páratartalmi

0 - 85 MHz
5 - 95 MHz


LED-kijelzők

Y


Tanúsítványok

(EMC) FCC Part15, CE EMC
Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV
CE, FCC, VCCI, RCM


Kapcsolódási technológia

Wired


Áramkövetelmények

3.15 - 3.45 V


AC adapter frekvencia

50/60 Hz


AC adapter bemeneti feszültség

100 - 240 V


Kategóriák

Háztartás

Számtech

Fotó

Szórakoztató

Szerver

Mobil

Videó

Stúdió

Irodaszer

Biztonság



ROLINE UTP dugóhoz törésgátló (10db)



510 Ft
nettó: 402 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE UTP CAT6 Keystone alj. fehér



940 Ft
nettó: 740 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE LC Mini Clip, black, Set 10 pcs.



1 790 Ft
nettó: 1 409 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE STP CAT5e FALI DOBOZ

Csatlakozó : RJ-45 LAN *

1 930 Ft
nettó: 1 520 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE UTP CAT6 FALI DOBOZ



2 100 Ft
nettó: 1 654 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE STP CAT6 SÜLLYESZTETT FALI DOBOZ

Termék színe : fehér * Anyag : Plastic *

2 160 Ft
nettó: 1 701 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET CISCO Hálózati Adapter 5V/2A

Kihangosító : Nem * Üzenetrögzítő : Nem * VoIP funkció : Nem *

2 530 Ft
nettó: 1 992 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-ANT24EC3S 3m Antenna kábel

Garancia : 12 hónap saját * Méret : 3 m * Csatlakozó típus : SMA *

2 650 Ft
nettó: 2 087 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Ubiquiti 24V 0.5A POE tápegység LAN porttal



2 820 Ft
nettó: 2 220 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Value Krimpelő Univerzális RJ11/12/45



2 920 Ft
nettó: 2 299 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE Cat.6 19" Keystone Patch Panel, 24 Ports, UTP black

Csatlakozó : RJ-45 LAN *

3 190 Ft
nettó: 2 512 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Delock Keystone Multimedia Panel 6 Port



3 340 Ft
nettó: 2 630 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-ANT24PT3 Átalakító kábel N-Type-SMA

Gyártó : TP-Link * Garancia : 12 hónap saját * Wi-Fi : Nem *

3 610 Ft
nettó: 2 843 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-ANT24EC5S 5m Antenna kábel

Gyártó : TP-Link * Garancia : 12 hónap saját * Csatlakozó : SMA * Wi-Fi : Nem *

3 940 Ft
nettó: 3 102 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Delock 19” Keystone Patch Panel 24 Port with strain relief



4 180 Ft
nettó: 3 291 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
SPORETEK STM820 Kábel teszter



4 440 Ft
nettó: 3 496 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Ubiquiti 24V 0.5A POE tápegység Gigabit LAN porttal



4 590 Ft
nettó: 3 614 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Cisco SMB SB-PWR-12V2A-EU Power Adapter



5 230 Ft
nettó: 4 118 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET Ubiquiti POE-48-24W adapter



5 690 Ft
nettó: 4 480 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET CISCO Hálózati Adapter SB-PWR-12V

Üzemi hőmérséklettartomány (T- : 0 - 40 °C * Tárolási hőmérséklettartomány : -20 - 70 °C * Relatív üzemi páratartalom-tar : 10 - 85 MHz * Tárolási relatív páratartalmi : 5 - 90 MHz * Szélesség : 44 mm * Mélység : 66.67 mm *

5 770 Ft
nettó: 4 543 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
CISCO SFP Transceiver GLC-SX-MM-C Modul 1000Base T Gigabit



7 370 Ft
nettó: 5 803 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Delock USB Ethernet Extender 60 m Cat.5e



7 880 Ft
nettó: 6 205 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
CISCO SFP Transceiver GLC-LH-SM-C Modul 1000Base T Gigabit



7 900 Ft
nettó: 6 220 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
CISCO SFP Transceiver GLC-LH-SMD-C Modul 1000Base T Gigabit



7 900 Ft
nettó: 6 220 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE STP CAT5E PATCH PANEL 8 PORT SZÜRKE

Szélesség : 172 mm * Mélység : 140 mm * Magasság : 44 mm * Portok száma : 8 * Kábel típusa : Screened * Kábelcsatlakozás : Krone LSAplus *

8 530 Ft
nettó: 6 717 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Handy Krimpelő- blankoló- és vágófogó



8 730 Ft
nettó: 6 874 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Cisco Aironet Dual-band Dipole Antenna White



8 960 Ft
nettó: 7 055 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE STP CAT5E PATCH PANEL 8 PORT FEKETE

Szélesség : 172 mm * Mélység : 140 mm * Magasság : 44 mm * Termék színe : Fekete *

9 390 Ft
nettó: 7 394 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
CISCO SFP Transceiver GLC-T-C Modul 1000Base T Gigabit



9 490 Ft
nettó: 7 472 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TL-ANT24EC6N 6m Antenna kábel

Garancia : 12 hónap saját * Méret : 6 m * Csatlakozó típus : N-type *

9 610 Ft
nettó: 7 567 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
D-LINK 1-port Gigabit PoE Injector

LED-kijelzők : Y *

9 810 Ft
nettó: 7 724 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE UTP PATCH PANEL CAT5 24 PORT

Csatlakozó : RJ-45 LAN * Portok : 24 dB * Termék színe : Fekete * Portok száma : 24 * Kábel típusa : Not screened * Kábelcsatlakozás : Krone LSAplus *

10 030 Ft
nettó: 7 898 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK DPE-301GS 1-port Gigabit PoE Splitter 30W



11 160 Ft
nettó: 8 787 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE STP CAT6 PATCH PANEL 10" 12 PORT

Csatlakozó : RJ-45 LAN * Méret (sz x mélys. X mag.) : 44 x 254 x 140 mm * Kábelcsatlakozás : Krone LSAplus * Kábel típusa : Cat.6 * Portok száma : 12 * Magasság : 44 mm *

13 870 Ft
nettó: 10 921 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
D-LINK 1-port Gigabit PoE Injector

Tanúsítványok : CE, FCC, VCCI, RCM * Tárolási hőmérséklettartomány : -30 - 70 °C * AC adapter frekvencia : 50/60 Hz * AC adapter bemeneti feszültség : 100 - 240 V * Relatív üzemi páratartalom-tar : 5 - 95 MHz * LED-kijelzők : Y *

14 700 Ft
nettó: 11 575 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET ZYXEL PoE12-HP 802.3at PoE Injector

Csatlakozó : RJ-45 LAN * Portok : 2 db * Wi-Fi : Nem * Tanúsítványok : (EMC) FCC Part15, CE EMC * Méret (sz x mélys. X mag.) : 155 x 74 x 2.91 mm * Üzemi hőmérséklettartomány (T- : 0 - 50 °C *

15 880 Ft
nettó: 12 504 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
CISCO AIR-PWRINJ3 PoE Injector



16 670 Ft
nettó: 13 126 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET ZYXEL LMR-200 N-Type-SMA 3m



16 750 Ft
nettó: 13 189 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE UTP CAT6 PATCH PANEL 24 PORTOS

Portok : 24 dB * Portok száma : 24 * Kábel típusa : Not screened * Kábelcsatlakozás : Krone LSAplus *

17 070 Ft
nettó: 13 441 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ROLINE STP PATCH PANEL CAT5 24 PORT 19"

Garancia : Élettartam saját * Portok : 24 dB * Termék színe : Fekete * Portok száma : 24 * Kábel típusa : Screened * Kábelcsatlakozás : Krone LSAplus *

19 500 Ft
nettó: 15 354 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver



22 500 Ft
nettó: 17 717 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TXC432-CU1M 1M Direct Attach SFP+ Cable



22 500 Ft
nettó: 17 717 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

Gyártó : HP * Garancia : Élettartam saját * Ajánlható kábel : RJ-45 * Portok : 1 db * Wi-Fi : Nem *

24 120 Ft
nettó: 18 992 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
TP-LINK TL-MCRP100 Redundant Power Supply



25 440 Ft
nettó: 20 031 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET TP-LINK TXC432-CU3M 3M Direct Attach SFP+ Cable



26 440 Ft
nettó: 20 819 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET UniFi Cloud key



28 850 Ft
nettó: 22 717 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
ZYXEL SFP 1000LX (LC) GbE Fiber Transceiver

Szélesség : 56 mm * Relatív üzemi páratartalom-tar : 5 - 95 MHz * Kapcsolódási technológia : Wired * Maximális adatátviteli sebessé : 1000 Mbit/s * Üzemi hőmérséklettartomány (T- : 0 - 70 °C * Méret (sz x mélys. X mag.) : 56 x 13.4 x 12.46 mm *

36 560 Ft
nettó: 28 787 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

Gyártó : HP * Garancia : 12 hónap saját * Ajánlható kábel : RJ-45 * Portok : 1 db * Wi-Fi : Nem *

37 880 Ft
nettó: 29 827 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
LINKSYS LACGSX Transceiver Modul 1000BASE-SX SFP



39 090 Ft
nettó: 30 780 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Synology E10G15-F1 SFP+ 10Gbps Ethernet Adapter

Csatlakozó : PCI express *

51 190 Ft
nettó: 40 307 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET ZYXEL SFP Plus Transceiver

Szélesség : 14.8 mm * Mélység : 56.5 mm * Magasság : 11.85 mm * Súly : 20 g * csatolófelület típus : SFP+ * Maximális adatátviteli sebessé : 10000 Mbit/s *

59 460 Ft
nettó: 46 819 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Szélesség : 13.8 mm * Tárolási hőmérséklettartomány : -40 - 85 °C * Relatív üzemi páratartalom-tar : 5 - 85 MHz * Hálózati szabvány : IEEE 802.3ae * Fiber optic connector : LC * Maximális adatátviteli sebessé : 10000 Mbit/s *

62 720 Ft
nettó: 49 386 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Lenovo Blade 1000BSX SFP Transceiver



73 450 Ft
nettó: 57 835 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver (J9152A)



80 430 Ft
nettó: 63 331 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Eaton Network MS kártya



83 050 Ft
nettó: 65 394 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)

Szélesség : 55.12 mm * Mélység : 15.24 mm * Magasság : 11.68 mm * Súly : 20 g * csatolófelület típus : SFP * Maximális adatátviteli sebessé : 1000 Mbit/s *

132 810 Ft
nettó: 104 575 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET ZYXEL SFP10G-LR Transceiver



135 110 Ft
nettó: 106 386 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
NET D-LINK 16-slot Chassis for DMC Series Media Converters

Szélesség : 415 mm * Mélység : 390 mm * Magasság : 89 mm * Rekeszbe helyezés : 2U *

142 130 Ft
nettó: 111 913 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Cisco X2-10GB-T= Modul



149 790 Ft
nettó: 117 945 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

Gyártó : HP * Garancia : Élettartam saját * Portok : 2 db * Wi-Fi : Nem *

359 720 Ft
nettó: 283 244 Ft
db.
átvehető: 2-3 munkanap
Kosár

Az Ön kosara még üres!